• Milí návštevníci! - Keves látogatók!

• Tieto stránky slúžia predovšetkým našim žiakom, ale aj tím, ktorí chcú rozvíjať a prehĺbiť svoje vedomosti z matematiky. Moja stránka obsahuje aj zbierku vzorcov z matematiky, ktorá je voľne šíriteľná.

Ezen oldalak elsősorban iskolánk diákjait szolgálják, de hasznára lehet bárkinek, aki szeretne jobban elmélyülni a matematikában. Oldalam tartalmaz egy matematikai képletgyűjteményt is, mely szabadon terjeszthető.

Všetky dokumenty sú vo formáte pdf, ktoré sú chránené proti úpravám, ale povolená je tlač a kopírovanie textu. Postupne rozširujem (väčšinou pridám vzorové príklady) a doplňujem ďalšími látkami, ktoré preberáme na hodinách. Môžete nájsť aj také veci, ktoré by ste mali poznať už zo základnej školy, ale aj také pojmy, ktoré nemusíte poznať aby ste mohli úspešne maturovať.

Ďakujem za záujem, a dúfam, že som ti vedel pomôcť.

kontakt: laszlo.fazekas@stavebnalc.sk

Minden dokumentum pdf formátumban van, módosítások ellen védve, de engedélyezett a nyomtatás és a másolás. Fokozatosan bővítem és kiegészítem az anyagokat (általában különböző mintapéldákkal), illetve újabb témákkal, melyeket az órákon veszünk át. Találkozhattok olyan dolgokkal is, melyeket már tudnotok kellene általános iskolai tanulmányaitokból, de olyanok is vannak, melyek nélkül sikeresen leérettségizhettek matematikából.

Köszönet az érdelődésért, s remélem, sikerült segítenem.