• Konzultácie - Konzultációk

        • Konzultačné hodiny učiteľov určené pre žiakov a ich rodičov

          A tanárok fogadóórái a diákok és szüleik részére

           

          Vyučujúci

          Deň

          Čas

          Miestnosť

          Poznámka

          Tanár

          Nap

          Időpont

          Helyiség

          Megjegyzés

          Balážová Inka

          utorok-kedd

          12:15-13:00

          zborovňa

          1. poschodie/1. emelet

          Bóna Csaba

          štvrtok-csütörtök

          13:50-14:30

          kancelaria zástupcu riaditeľa

          2. poschodie - vpravo/2. emelet - jobbra

          Fajd Aurél

          pondelok-hétfő

          13:05-13:50

          učebňa výpočtovej techniky 313

          2. poschodie - vľavo/2. emelet - balra

          Fajdová Angela

          streda-szerda

          13:50-14:30

          rysovňa 221

          1. poschodie - vľavo (nová budova)/1. emelet - balra (új épületrész)

          Fazekaš László

          štvrtok-csütörtök

          13:05-13:50

          učebňa 207

          1. poschodie - vpravo/1. emelet - jobbra

          Fazekašová Judita utorok-kedd 13:05-13:50 rysovňa 221 1. poschodie - vľavo (nová budova)/1. emelet - balra (új épületrész)

          Fodor Pavol

          štvrtok-csütörtök

          13:00-14:00

          učebňa VYT 310

          2. poschodie - vľavo/2. emelet - balra

          Gál Štefan

          štvrtok-csütörtök

          13:05-13:50

          učebňa 309

          2. poschodie/2. emelet

          Galová Klára

          utorok-kedd

          13:05-14:00

          učebňa VYT 310

          2. poschodie - vľavo/2. emelet - balra

          Kučerová Otília

          utorok-kedd

          13:05-13:50

          učebňa výpočtovej techniky 216

          1. poschodie - vľavo (nová budova)/1. emelet - balra (új épületrész)

          Lukáčová Zuzana

          utorok-kedd

          12:15-13:00

          zborovňa

          1. poschodie/1. emelet

          Molnár Gabriel streda-szerda 10:25-11:10 zborovňa 1. poschodie/1. emelet

          Palenčárová Renata

          štvrtok-csütörtök

          12:15-13:00

          učebňa výpočtovej techniky 216

          1. poschodie - vľavo (nová budova)/1. emelet - balra (új épületrész)

          Pandi Klára

          štvrtok-csütörtök

          13:45-14:45

          učebňa VYT 306

          2. poschodie - vpravo/2. emelet - jobbra

          Sojková Olívia

          štvrtok-csütörtök

          13:05-13:50

          zborovňa

          1. poschodie/1. emelet

          Škantár Jakub

          paitok-péntek

          8:25-9:10

          zborovňa

          1. poschodie/1. emelet

          Vikor Ladislav

          pondelok-hétfő

          13:05-13:50

          kancelária riaditeľa školy

          1. poschodie/1. emelet