• Voľné miesta na našej škole

    • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

    • Učiteľ/ka slovenského jazyka a literatúry

      • Úväzok:
        100%
        Dátum nástupu:
        01.09.2022
      • Požiadavky:
        Strednej priemyselnej školy stavebnej Oskara Winklera – Winkler Oszkár Építőipari Szakközépiskola, B.Němcovej 1 Lučenec zverejňuje voľné pracovné miesto na obsadenie pracovnej pozície: učiteľ všeobecno- vzdelávacích predmetov v aprobácii slovenský jazyk a literatúra,

        Termín nástupu: 1.septembra.2022,
        Voľné pracovné miesto je na dobu určitú od 01.09.2022 do 31.08.2023.
        Rozsah úväzku: 100%

        Kvalifikačné predpoklady:
        • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa príslušnej aprobácie príslušnej aprobácie
        • pedagogická prax a absolvovanie študijného odboru 3650 M, 3692 M vítané
        • bezúhonnosť
        • zdravotná, fyzická a duševná, spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti
        • ovládanie práce s PC nevyhnutné

        Požadované doklady:
        • písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
        • štruktúrovaný profesijný životopis
        • súhlas na spracovanie a uchovávanie osobných údajov pre účely výberového konania
        • doklady o dosiahnutom vzdelaní

        Platové náležitosti:
        Podľa platových taríf zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadení vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

        Náplň, druh práce:
        • výchovno-vzdelávacia činnosť

        Osobnostné predpoklady a zručnosti:
        • Znalosť práce s PC,
        • proaktívny prístup k zavádzaniu foriem a metód vzdelávania využívajúcich digitálne technológie do vyučovacieho procesu a k celoživotnému sebavzdelávaniu,
        • komunikačné schopnosti,
        • kreativita.

        Termín podania žiadosti:
        Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi je potrebné zaslať elektronicky, alebo doručiť na sekretariát školy, do 29.07.2022 - 23:59 hodiny.

        Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 4.8.2022

        Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami uvedené predpoklady. Uchádzači pozvaní na osobný pohovor, si donesú originál dokladov o dosiahnutom vzdelaní, resp. ich overenú kópiu.

        Kontakt:
        Názov a adresa školy: Stredná priemyselná škola stavebná Oskara Winklera – Winkler Oszkár Építőipari Szakközépiskola, B. Němcovej 1 Lučenec
        e-mail: sekretariat@stavebnalc.sk
        tel. 047/43 210 72, 0915818562
        Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Vikor
      • Kontakt

        • Stredná priemyselná škola stavebná Oskara Winklera - Winkler Oszkár Építőipari Szakközépiskola, B. Němcovej 1988/1 Lučenec
        • správca obsahu: csaba.bona@stavebnalc.sk
        • IČO: 00161560
        • DIČ: 2021228319
        • webmaster: csaba.bona@stavebnalc.sk
        • (+421) 47 43 210 72 - sekretariát
        • (+421) 904 486 208 - sekretariát
        • (+421) 915 818 562 - riaditeľ
        • (+421) 948 910 280 - zborovňa
        • B. Němcovej 1988/1 984 15 Lučenec Slovakia
      • Prihlásenie